בעלי מלאכה 12 קומה ב'
בית מרדכי
צ'ק פוסט, חיפה
054-4818468 facebook
התמחות מעשית »

קורס מעשי בהנהלת חשבונות

»

קורס רכש ולוגיסטיקה sap/ priority

קורס רכש ולוגיסטיקה sap/ priority

קורס PRIORITY ו- SAP מודול לוגיסטיקה ורכש

קורס PRIORITY ו- SAP מודול לוגיסטיקה שיווק  ורכש מיועד לאנשי רכש ולוגיסטיקה ועובדי מחסן ממוחשב. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות ברמה מקצועית.

מטרת הקורס היא להקנות ניסיון מעשי בתחומים שונים של לוגיסטיקה שיווק  ורכש, כולל בנית עץ מוצר BOM. הגדרת מהדורת מוצר,  הגדרת מהדורת עץ מוצר, דוחות עץ מוצר. הרכבה במחסנים, בנית עץ מוצר לשורת הזמנה. שיבוץ עובדים להרכבה. דו"ח הרכבות.

הרצת MRP   תעשייתי:

הגדרת מחסנים, איתורם.  מרכז עבודה, פעולות,  בנית תהליך. קישור תבניות פק"ע/ מנה למוצר. הרצת MRP, יצירת פק"עות, והמלצות לטיפול בדרישות רכש. שחרור פק"עות ויצירת דרישות רכש מרוכזות. הדפסת דוחות פק"ע ודרישות רכש. ייצור, דיווח יצור בפועל.

 ייחודו של קורס PRIORITY ו- SAP מודול לוגיסטיקה שיווק ורכש במכללת רון הוא בכך, שאינו עוסק כלל בהיבטים תאורטיים, אלא מיישם בפועל נושאי שיווק ורכש והרכבה במחסנים. בכך הוא מאפשר את יישומם בפועל של המודולים, ומקנה כלים מעשיים לעבודה שוטפת.

 הלימודים מתקיימים באופן פרונטלי, וגם במתכונת זום, על פי הבחירה של התלמיד, הם כוללים סימולציות רבות על נתונים באמצעות תוכנת PRIORITY ו- SAP. ניתן ללמוד מסלול בוקר, ערב או בימי שישי.

נשמח שתתקשרו ונשלח לכם סילבוס המפרט את תכני הקורס.

 

אוטובוסים - אגד: 16, 115. 123, 132, 133, 136, 146 מרכזית המפרץ
מטרונית 1, 2, 3
חניה חינם לרשות התלמידים
צור קשר
 
under construction - start date: 04/10/2015 - end date 08/10/2015