בעלי מלאכה 12 קומה ב'
בית מרדכי
צ'ק פוסט, חיפה
054-4818468 facebook

לוגיסטיקה שיווק ורכש

»

PRIORITY או SAP מודול לוגיסטיקה ורכש

 

קורס PRIORITY  או SAP מודול לוגיסטיקה שיווק  ורכש מיועד לאנשי רכש ולוגיסטיקה ועובדי מחסן ממוחשב. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות ברמה מקצועית.

 מטרת הקורס היא להקנות ניסיון מעשי בתחומים שונים של לוגיסטיקה שיווק  ורכש, כולל בנית עץ מוצר BOM. הגדרת מהדורת מוצר,  הגדרת מהדורת עץ מוצר, דוחות עץ מוצר. הרכבה במחסנים, בנית עץ מוצר לשורת הזמנה. שיבוץ עובדים להרכבה. דו"ח הרכבות.

הרצת MRP   תעשייתי:

הגדרת מחסנים, איתורם.  מרכז עבודה, פעולות,  בנית תהליך. קישור תבניות פק"ע/ מנה למוצר. הרצת MRP, יצירת פק"עות, והמלצות לטיפול בדרישות רכש. שחרור פק"עות ויצירת דרישות רכש מרוכזות. הדפסת דוחות פק"ע ודרישות רכש. ייצור, דיווח יצור בפועל.

 ייחודו של קורס PRIORITY או SAP מודול לוגיסטיקה שיווק ורכש במכללת רון הוא בכך, שאינו עוסק כלל בהיבטים תאורטיים, אלא מיישם בפועל נושאי שיווק ורכש. בכך הוא מאפשר את יישומם בפועל של המודולים, ומקנה כלים מעשיים לעבודה שוטפת.

 הלימודים מתקיימים באופן פרונטלי, וגם במתכונת זום, על פי הבחירה של התלמיד, הם כוללים סימולציות רבות על נתונים באמצעות תוכנת PRIORITY או SAP  על פי הבחירה. ניתן ללמוד מסלול בוקר, ערב או בימי שישי.

נשמח שתתקשרו ונשלח לכם סילבוס המפרט את תכני הקורס.

אוטובוסים - אגד: 16, 115. 123, 132, 133, 136, 146 מרכזית המפרץ
מטרונית 1, 2, 3
חניה חינם לרשות התלמידים
צור קשר
 
under construction - start date: 04/10/2015 - end date 08/10/2015