בעלי מלאכה 12 קומה ב'
בית מרדכי
צ'ק פוסט, חיפה
04-8121174 facebook
חדשות ומבצעים »
חזרה מחופשת לידה לשוק העבודה הגדלה חזרה מחופשת לידה לשוק העבודה

באם היית בחופשת לידה או הפסקת עבודה של מספר שנים לשם גידול ילדים, ומעוניינת לחזור לשוק העבודה, באופן טבעי, אין לך מספיק  ביטחון עצמי להשתלב מחדש בשוק העבודה,

נוכל להציע לך מגוון רחב של קורסים מעשיים עם כל התוכנות , מדובר בתוכנות רבות ומורכבות שיש להכירן, הלימוד עם מסמכים אותנטיים בכל תחומי הנהלת חשבונות.

מוזמנת להתקשר  04-8121174

מרגישה תקועה במקום עבודתך ולא מתקדמת? נוכל לעזור לך בכל התוכנות העדכניות ולתת לך ניסיון מעשי בעזרת עבודה על תיקי לקוחות.
קורס לוגיסטיקה ורכש הגדלה קורס לוגיסטיקה ורכש

מטרת הקורס להקנות ניסיון מעשי בתחומים שונים של לוגיסטיקה ורכש, בעזרת יישומם בתוכנת SAP, ו- PRIORITY, ולא מכיל כלל לימודיים תאורטיים.

קורס לוגיסטיקה ורכש מכיל בתוכו הרצת תכנית עבודה, תכנון חומרים ורכש, אשר מיועד לבוגרי תעשיה וניהול, אנשי רכש ולוגיסטיקה ועובדי מחסן ממוחשב. 
הנהלת חשבונות למתחילים: איך לצבור נסיון? הגדלה הנהלת חשבונות למתחילים: איך לצבור נסיון?

שולחים קורות חיים, ולא חוזרים אליכם בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון מתחייבים לפתור את הביעה בעזרת קורס מעשי, ניתן לבוא לפגישת יעוץ ללא התחייבות ולהתרשם מקרוב.

מנהל חשבונות מתחיל ללא ניסיון, איך תוכל לצבור ניסיון ממשי בכדי שתשתלב בשוק העבודה? יש מסגרת מושלמת לשם כך במכללת רון, קורס מעשי בהנהלת חשבונות.
קורס מעשי בתוכנת PRIORITY, SAP BUSSINES הגדלה קורס מעשי בתוכנת PRIORITY, SAP BUSSINES

 

מסגרת מיוחדת המאפשרת למנהלי חשבונות לצבור נסיון מעשי, בעזרת עבודה על תיקי לקוחות עם תוכנות SAP או PRIORITY. ניתן לקבוע פגישת יעוץ ללא התחייבות.

 
מנהל חשבונות מתחיל, האם לימוד תוכנה ספציפית יעזור להשתלבות בשוק העבודה? לא מספיק, היום כל מעסיק דורש ניסיון מעשי, במכללת רון תוכל לעשות התמחות אמתית על תיקי לקוחות עם תוכנת  מגוונות לפי בחירה.
 
תוכנת שיקלולית בחיפה צ'ק פוסט הגדלה תוכנת שיקלולית בחיפה צ'ק פוסט

מנהל חשבונות מתחיל, האם לימוד תוכנה ספציפית יעזור להשתלבות בשוק העבודה? לא מספיק, היום המעסיק דורש ניסיון מעשי, במכללת רון תוכל לעשות התמחות אמתית על תיקי לקוחות עם תוכנות שכר.

 
שולחים קורות חיים, ולא חוזרים אליכם בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון מתחייבים לפתור את הביעה בעזרת קורס מעשי, ניתן לבוא לפגישת יעוץ ללא התחייבות ולהתרשם מקרוב.
קורס עוקץ להכנת משכורת בחיפה צ'ק פוסט הגדלה קורס עוקץ להכנת משכורת בחיפה צ'ק פוסט

שולחים קורות חיים, ולא חוזרים אליכם בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון מתחייבים לפתור את הביעה בעזרת קורס מעשי עם תוכנת שכר, ניתן לבוא לפגישת יעוץ ללא התחייבות ולהתרשם מקרוב.

 

סיימת ללמוד הנהלת חשבונות אבל כל מעסיק דורש לפחות שנת ניסיון? כדאי שתלמדי קורס מעשי עם תכונות מגוונות בעזרת עבודה על תיקי לקוחות.
מכללת רון- המכללה להכשרה מעשית למנהלי חשבונות ולימודי תוכנות פיננסיות.
 
קורס ריווחית להנהלת חשבונות בחיפה צ'ק פוסט הגדלה קורס ריווחית להנהלת חשבונות בחיפה צ'ק פוסט

 

שולחים קורות חיים, ולא חוזרים אליכם בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון מתחייבים לפתור את הביעה בעזרת קורס מעשי, ניתן לבוא לפגישת יעוץ ללא התחייבות ולהתרשם מקרוב.

 

חבל לעזוב את המקצוע הנהלת חשבונות, בגלל  הקושי של חוסר ניסיון מעשי, זה מקצוע לכל גיל, בתנאיי שיש ניסיון, אצלנו תוכלו לצבור ניסיון ממשי על תיקי לקוחות לשם השתלבות בעבודה, מסגרת תומכת למנהלי חשבונות מתחילים.
 
SAP BUSINESS ONE בחיפה צ'ק פוסט הגדלה SAP BUSINESS ONE בחיפה צ'ק פוסט

קורס מעשי ב-SAP

מנהל חשבונות מתחיל, האם לימוד תוכנה ספציפית יעזור להשתלבות בשוק העבודה? לא מספיק, היום המעסיק דורש ניסיון מעשי, במכללת רון תוכל לעשות התמחות אמתית על תיקי לקוחות עם תוכנת SAP.

 

 

מנהל חשבונות מתחיל ללא ניסיון, איך תוכל לצבור ניסיון ממשי בכדי שתשתלב בשוק העבודה? יש מסגרת מושלמת לשם כך במכללת רון, קורס מעשי בהנהלת חשבונות עם תוכנת SAP.
קורס PRIORITY ERP בחיפה צ'ק פוסט הגדלה קורס PRIORITY ERP בחיפה צ'ק פוסט

שולחים קורות חיים, ולא חוזרים אליכם בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון מתחייבים לפתור את הביעה בעזרת קורס מעשי עם תוכנת PRIORITY.

 

מנהלי  חשבונות מתחילים לא מצליחים להשתלב בשוק העבודה, בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון תוכלו לעבוד על תיקי לקוחות מהתחלה עד הסוף כולל התאמות ודיווחים לרשויות המס, בעזרת  תוכנת PRIORITY.
 
הנהלת חשבונות למתחילים וצבירת נסיון הגדלה הנהלת חשבונות למתחילים וצבירת נסיון

מרגישים תקועים במקום עבודה וחסרה לכם כלים להתקדם, נעמוד לשרותכם עם מגוון רחב של תוכנות , עם יישום מעשי של תיקי לקוחות.

הפרויקט כולל  הכשרה מעשית עם תיק מסמכים אותנטיים בכל תחומי הנהלת חשבונות,  בעזרת מגוון תוכנות נפוצות בתחום הנהלת חשבונות, כמו כן הכנת משכורת עם תוכנת מיכפל 2000 או שיקלולית.  כמו כן אקסל למנהלי חשבונות. סיוע בניסוח קורות חיים והכנה לראיון עבודה.
 
תוכנת חשבשבת חלונות הגדלה תוכנת חשבשבת חלונות

מנהל חשבונות מתחיל, האם לימוד תוכנה ספציפית יעזור להשתלבות בשוק העבודה? לא מספיק, היום המעסיק דורש ניסיון מעשי, במכללת רון תוכל לעשות התמחות אמתית על תיקי לקוחות עם חשבשבת ומגוון תוכנות נוספות.

מנהלי  חשבונות מתחילים לא מצליחים להשתלב בשוק העבודה, בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון תוכלו לעבוד על תיקי לקוחות מהתחלה עד הסוף כולל התאמות ודיווחים לרשויות המס, 
under construction - start date: 04/10/2015 - end date 08/10/2015