בעלי מלאכה 12 קומה ב'
בית מרדכי
צ'ק פוסט, חיפה
04-8121174 facebook
התמחות למנהח"ש »

קורס מעשי בהנהלת חשבונות

»
הנהלת חשבונות מעשית הגדלה הנהלת חשבונות מעשית

עבודה על תיקי לקוחות לשם צבירת ניסיון למנהלי חשבונות מתחילים עם תוכנות מבוקשות: SAP, PRIORITY, חשבשבת, רווחית, מיכפל, שיקלולית, אקסל.

 

קורס הנהלת חשבונות מעשי:
הנהלת חשבונות למתחילים לשם צבירת  ניסיון מעשי בהנהלת חשבונות, בקורס זה  יילמדו כל התוכנות המעשיות הנמצאות בשימוש בתפקידים השונים בענף הנהלת חשבונות, בשלב הראשון לימוד התוכנה עם חוברת תרגילים ותרגול מקביל בבית עם תוכנת דמו . בשלב השני עובדים על תיק לקוח עם  מסמכים אותנטיים עד למאזן הסופי. קורס זה מאפשר לתלמידים שכבר למדו את הקורסים התיאורטיים להתמקצע ...
קורס רכש ולוגיסטיקה הגדלה קורס רכש ולוגיסטיקה

קורס לוגיסטיקה ורכש מכיל בתוכו הרצת תכנית עבודה, תכנון חומרים ורכש, מטרת הקורס להקנות ניסיון מעשי בתחומים שונים של לוגיסטיקה ורכש,  ולא מכיל כלל לימודיים תאורטיים.

 קורס PRIORITY ו- SAP מודול לוגיסטיקה ורכש
קורס PRIORITY ו- SAP מודול לוגיסטיקה ורכש מכיל בתוכו הרצת תכניות עבודה, תכנון חומרים ורכש, אשר מיועד לבוגרי תעשיה וניהול, אנשי רכש ולוגיסטיקה ועובדי מחסן ממוחשב. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות, ברמה מקצועית.
קורס PRIORITY ו- SAP מודול לוגיסטיקה ורכש במכללת רון יחודו שלא עוסק בהיבטים תאורטיים, אלא יישום בפועל של נושאי לוגיסטיקה ורכש,  אשר מקנה כלים ...
קורס פריוריטי הגדלה קורס פריוריטי

מנהלי חשבונות מתחילים, שמעוניינים לצבור ניסיון מעשי, לומדים את תוכנת PRIORITY ועובדים על תיק לקוח. אנחנו מחיובים למקצועיות.

 

קורס PRIORITY למנהלי חשבונות יחודו שלא עוסק בהיבטים תאורטיים, אלא יישום בפועל של נושאי רכש,  שיווק והנהלת חשבונות, אשר מקנה כלים מעשיים ממשים לעבודה שוטפת ויישומם בפועל. לאחר לימוד התוכנה, התלמיד מקבל תיק לקוח אמתי שעליו הוא  עובד בשיטה כפולה עד למאזן, כולל פקודות יומן שקלי ומט"ח, הזנת חשבוניות ספקים והוצאות, הפקדות בנק דחויים וכרטיסי אשראי, יבוא ועמילות מכס, התאמות ...
קורס SAP הגדלה קורס SAP

קורס SAP במכללת רון יחודו שלא עוסק בהיבטים תאורטיים, אלא יישום בפועל של נושאי רכש,  שיווק והנהלת חשבונות, אשר מקנה כלים מעשיים ממשים לעבודה שוטפת ויישום בפועל.

קורס SAPלמנהלי חשבונות, מאפשר לתלמיד תרגול מעשי רב, בקיאות, בתחומים מגוונים של  הנהלת חשבונות, כל תלמיד יושב מול מחשב במשך כל השיעור, ובעזרת סימולציות רבות על נתונים של חברות ותרגול מעשי בתוכנה, מקבל ניסיון מעשי בתחומים שונים של הנהלת חשבונות, כך שהתלמיד שמגיע למקום עבודה, יש לו בטחון מלא שיודע היטב לעבוד עם התוכנה, כי לא רק למד את התוכנה, ...
חשבשבת / רווחית הגדלה חשבשבת / רווחית

מנהלי חשבונות מתחילים שמתקשים למצוא עבודה, שכבר למדו את הקורסים התיאורטיים, יכולים להתמקצע בעבודה המעשית עם תיקי לקוחות ולצבור ניסיון.

הנהלת חשבונות למתחילים לשם צבירת  ניסיון מעשי בהנהלת חשבונות, בשלב הראשון לימוד התוכנה עם חוברת תרגילים ותרגול מקביל בבית עם תוכנת דמו . בשלב השני עובדים על תיק לקוח עם  מסמכים אותנטיים עד למאזן הסופי. הקורס  מיועד למנהלי חשבונות אשר לא יודעים איך ניתן לצבור נסיון בהנה"ח לשם קבלה למקום עבודה.
מטרות הקורס:     
היכרות מלאה עם התוכנה. הקניית ידע תפעולי ומעשי והכשרה מעשית.
נושאי ...
הנהלת חשבונות למתחילים הגדלה הנהלת חשבונות למתחילים

מנהלי חשבונות מתחילים לא מצליחים להשתלב בגלל חוסר ניסיון, תוכלו לעבוד על תיקי לקוחות בעזרת תוכנות מבוקשות: SAP, PRIORITY, חשבשבת, רווחית, מיכפל, שיקלולית, אקסל.

מנהל חשבונות מתחיל ללא ניסיון, איך תוכל לצבור ניסיון ממשי בכדי שתשתלב בשוק העבודה? יש מסגרת מושלמת לשם כך במכללת רון, קורס מעשי בהנהלת חשבונות, ולצבור ניסיון לשם קבלה לעבודה. אנחנו מתחייבים לפתור את הבעיה בעזרת קורסים מעשים שנערכים אצלינו. ניתן לקבוע פגישת יעוץ ללא התחייבות.
קורס מיכפל 2000/ תוכנת שיקלולית/ תוכנת עוקץ הגדלה קורס מיכפל 2000/ תוכנת שיקלולית/ תוכנת עוקץ

יישום בפועל של תוכנות השכר, הזנת נתוני חברה, בניית קופות פנסיה, פתיחת כרטיסי עובד, חישוב תלושים, דיווחים לרשויות מס ועוד... 

חיפה, צ'ק פוסט.

יישומי מחשב חשבי שכר
תוכנת מיכפל, שיקלולית
תפיסה רעיונית
נושאי הלימוד של תוכנה זו באים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיו של הלומד בתחום העבודה המעשית של חשב השכר.  בתוכנית זו יילמדו כל הנושאים השוטפים לרבות קבלת נתוני שכר, ביקורת נתונים, הקלדת נתוני שכר, הפקת דוחות חודשים ושנתיים.
התכנים מחייבים עבודה מסודרת בדרך שיטתית וביקורתית, תוך אינטגרציה בין תחומי דעת שונים, כגון דיני עבודה, דיני מס ...
צבירת נסיון מעשי הגדלה צבירת נסיון מעשי

שולחים קורות חיים, ולא חוזרים אליכם בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון מתחייבים לפתור את הביעה בעזרת קורס מעשי, ניתן לבוא לפגישת יעוץ ללא התחייבות ולהתרשם מקרוב.

מנהלי  חשבונות מתחילים לא מצליחים להשתלב בשוק העבודה, בגלל חוסר ניסיון, במכללת רון תוכלו לעבוד על תיקי לקוחות מהתחלה עד הסוף כולל התאמות ודיווחים לרשויות המס, בעזרת מגוון התוכנות בתחום הנהלת חשבונות ותוכנות  שכר וקורס מיוחד אקסל למנהלי חשבונות.
גיליונות אלקטרוניים Excel הגדלה גיליונות אלקטרוניים Excel

מסלול מיוחד למנהלי חשבונות ששולחים קורות חיים למעסיקים ולא מצליחים להשתלב בשוק העבודה, הקורס מאופיין לאקסל למנהלי חשבונות.

חיפה, צ'ק פוסט.

הקדמה
במשרד מודרני, EXCEL  הפך מכבר לחלק בלתי נפרד מניהול משרד, ומהווה כלי עזר חשוב לבניה, ניתוח ומעקב אחר נתונים שוטפים. כיום כל מזכירה או מנהל חשבונות אשר בדעתם להשתלב בעידן המחשוב, אינו יכול להרשות לעצמו שלא לשלוט ולהכיר היטב את כל האפשרויות הגלומות בבניית מסד נתונים. הלימוד כולל שימוש בנוסחאות ובפונקציות שונות והפקת תרשימים.
תוכנית הלימודים:           
מבנה מסך, שורת נוסחאות. עבודה בו זמנית ...
under construction - start date: 04/10/2015 - end date 08/10/2015